محل تبلیغات شما
"به نام قدرت مطلق "

راهنمای عزیزم همیشه می گفت باید در این راه کفش هایی از جنس آهن بر پا کنید و قدم های محکم بردارید و هیچ گاه خسته نشوید   صحبتهای خانم فرزانه را با جان و دل پذیرفتم تا راه درست زیستن و دوری از غم و اندوه را بیاموزم . راهنمای بزرگی که همچون کوهی استوار در برابر حوادث تلخ روزگار ایستاده بود روایتم چراغ راه من می شد تا از تاریکی خارج شوم. با سلام بر یار روزهای سخت زندگی ام  ،  همچون ابری هستی که جان تشنه من را از باران دانش سیراب کردی، مانند آموزگاری مهربان به من یاد دادی که چگونه پرواز کنم و اوج بگیرم و با گذشتن از وادی محبت به خداوند نزدیک شوم. درس چگونه زندگی کردن را از تو آموخته ام و تمام دارو ندارم کوله باری است از آموخته هایت تا به مقصد برسم. همیشه دلگرمم کردی تا مشکلات زندگی را با امیدواری طی کنم. تو به من صبر را آموختی، آموختی که چگونه از جهل و نادانی به سمت دانایی و آگاهی قدم بردارم و ظلمت درونی ام را روشن کردی. چگونه سپاسگزار آرامشی باشم که با راهنمایی و محبت بر زندگی من بخشیدید.
وقتی با اقیانوسی از نا آرامی ها وارد لژیون شدم، حال خیلی آشفته ای داشتم با نا امیدی و درماندگی در حال تلاطم و دست پازدن بودم، سردرگم ،درگیر هزاران مشکل در صور آشکار وپنهان بودم که فرشته مهربان پیام آور عشق و محبت خانم فرزانه عزیز با انرژی و امید خودشان امید را در من زنده کردن ، و با نور خودشان مثل خورشید درخشان گرما بخش وجود سرد و یخبندان من شد تا از گذرگاه های سخت عبود کنم دوباره خودم را از دست نیروهای تخریبی پس بگیرم ازضد ارزشها دوری کنم حال خودم را به حال مسافرم گره نزنم ،درونم را که پر از کینه تنفر بود پاک کنم و از عشق محبت واقعی پر کنم ،به من آموختی تا در برابر مشکلات صبر پیشه کنم و مشکلات را حل کنم نه حذف کنم و آنها را با کسب آگاهی و قدرت تشخیص ذره ذره حل کنم، تا به آرامش وا آسایش برسم .

جلسات خصوصی روزهای سه شنبه همسفران 1398/07/30

D sap از زبان مهندس حسین دژاکام

مصاحبه با راهنمای تازه واردین همسفر خدیجه

کنم ,محبت ,زندگی ,حال ,مشکلات ,راه ,کنم و ,را با ,را از ,تا به ,به من

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ خبری آت‍ـــِنـــÃthenaــا عاشقم بابُ الحرم" پایگاه متن روضه و اشعارمذهبی"ویژه مداحان maralurmu steelpipe گاه و بی گاه وصف شوق iniran Steven's notes زیره میزی