محل تبلیغات شما
"به نام قدرت مطلق "

این روزها که دارد سفر میکند حال خوشی دارم و حال برای مهندس حسین دژاکام با اشک شوق مینویسم :پدرم پیام رهایی تو گوش جان مرا مینوازد من و مسافرم هر دو مسافر و هر دو همسفر یکدیگر در مسیر سبزی که بنیان نهادی  اکنون نام من همسفر است ولی از هر مسافری مسافر ترم امروز خنده های کودکی ام را خوب به یاد میاورم .و وقتی در پارک طالقانی بازی بچه هایم را با خرگوش ها میبینم و خنده های بلندشان را میشنوم خدا را شکر میکنم .امروز وقتی بلندای کاج ها را در آیینه چشمان باز مسافرم میبینم خدا را شکر میکنم  پنج ماه سفر و این همه تغییر باور نکردنی است  تمام اینها  با زحمات شماهایی که گرمای نفستان عمل سالم را به ما میاموزد ، آقای مهندس امروز صدای دلنشینت در گوش ما نجوا میکند.

جلسات خصوصی روزهای سه شنبه همسفران 1398/07/30

D sap از زبان مهندس حسین دژاکام

مصاحبه با راهنمای تازه واردین همسفر خدیجه

شکر ,مهندس ,مسافرم ,مسیر ,خنده ,های ,خدا را ,را شکر ,خنده های ,هر دو ,در مسیر

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

SINOTRUK Howo Parts,China Truck Parts & Accessories,Engine Connecting Rods Suppliers ataruavar کودک درون من، اکتیو تشریف داره از دیار بیستون.اهورا هستم فروشگاه ساعت مچی زنانه ماجراهای سیاسیون صابون بابونه روبات سنجاب ، @sanjbob17bot، کار، استخدام، کاریابی، شغل، مشاغل، رزومه، جستجو، آگهی، فرصت، کارمند، مهندس، کارشناس، نیروی انسانی، منابع انسانی، کا والیبال استار شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول